Kreslené video
Autorem animace je Dejw. Zahlasuj za něj označením příspěvku na naší facebookové stránce jako To se mi líbí. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Naděje umírá poslední
Autorkou videa je Klára. Zahlasuj za její dílo označením příspěvku na naší facebookové stránce jako To se mi líbí. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Obraz
Autorem obrazu vyjadřujícího závislost na počítači je Matouš. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopa...
Obraz závislost
Autorkou kresby vyjadřující závislost na technologiích je Vanda. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Píseň Addiction
Autorkou písně je Barbora. Zahlasuj za její dílo označením příspěvku na naší facebookové stránce jako To se mi líbí. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Píseň
Týna se do soutěže zapojila s vlastní písničkou. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Začalo to nevinně
Autorem příběhu je Filip. Všechno to začalo docela nevinně. Byl jsem mladý, extrovertní kluk, který miloval zábavu a nesnášel nudu. Takový ten typ člověka, kterého mají všichni rádi...
Jak jsem se stal (NE)závislým
Autorem příběhu je Marek. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Jsme děti ulice
Autorem příběhu je Katka. Když jsme spolu začínali chodit ven, bylo nám 15 a bylo nás asi 20. Všichni jsme byli veselí, hodně jsme se smáli, byli jsme zvídaví, plní života, přátelšt...
Báseň
Autorem básně je Georgia. Soutěž již byla ukončena. Dnes vám budu povídat příběh můj Ten dlouhý bude dosti Jak jsem kdysi stočila život svůj Do ukrutné závislosti Veselé to vůbec n...
1 2

Sleduj nás

#zustannadvlivem