Kreslené video
Autorem animace je Dejw. Zahlasuj za něj označením příspěvku na naší facebookové stránce jako To se mi líbí. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Naděje umírá poslední
Autorkou videa je Klára. Zahlasuj za její dílo označením příspěvku na naší facebookové stránce jako To se mi líbí. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Obraz
Autorem obrazu vyjadřujícího závislost na počítači je Matouš. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopa...
Obraz závislost
Autorkou kresby vyjadřující závislost na technologiích je Vanda. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Píseň Addiction
Autorkou písně je Barbora. Zahlasuj za její dílo označením příspěvku na naší facebookové stránce jako To se mi líbí. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Píseň
Týna se do soutěže zapojila s vlastní písničkou. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Začalo to nevinně
Autorem příběhu je Filip. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu. Všechno to začalo docela nevinně. ...
Jak jsem se stal (NE)závislým
Autorem příběhu je Marek. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu.
Jsme děti ulice
Autorem příběhu je Katka. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu. Když jsme spolu začínali chodit ve...
Báseň
Autorem básně je Georgia. Za dílo zahlasuješ na naší facebookové stránce kliknutím na „To se mi líbí“. Hlasovat můžeš do 15. listopadu. Dnes vám budu povídat příběh můj...
1 2

Sleduj nás

#zustannadvlivem