Kdo, co a proč?

O kampani Zůstaň nad vlivem..

Pátek je malý svátek, který si zaslouží oslavu? Pro mladé lidi v České republice je zřejmě nejen pátek důvodem k zapíjení a experimentování. Máme totiž evropské prvenství v pití alkoholu u náctiletých.

Kapka alkoholu přece vždycky bodne, ať už na párty nebo na uvolnění. I přes to, že by nezletilí měli pít raději limonádu. Ale co když těch kapek je čím dál víc a častěji?

Dva tisíce náctiletých na jednotce intenzivní péče nejsou moc radostné číslo. Kampaň Zůstaň nad vlivem, kterou podpořili například známí youtubeři nebo sportovci, na to reaguje.

Když nevíš, jak se uvolnit, nebo máš pocit, že ti vše přerůstá přes hlavu, jsme tu pro tebe. A nejde jen o to, že jsi přičichl k alkoholu, ale jde i o problémy s experimentováním nebo se závislostí na drogách nebo třeba počítačových hrách.

Od rad ambasadorů po pomoc s hledáním vhodných středisek, kde ti můžou anonymně poradit odborníci. Společně můžeme najít cestu, jak být nad vlivem!

Kdo za tím stojí?

Náš projekt je realizován za finanční podpory Úřadu vlády české republiky a Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky.

Za kampaní Zůstaň nad vlivem stojí Asociace poskytovatelů adiktologických služeb, z.s., která sdružuje adiktologické a sociální služby pro osoby ohrožené závislostním chováním. Jedná se o nestátní, neziskovou, profesní a odbornou organizaci.

Název:Asociace poskytovatelů adiktologických služeb, z.s.
Web:www.asociace.org
Sídlo:Karolíny Světlé 18, 110 00 Praha 1
E-mail:asociace@asociace.org
IČ:63839539

Sleduj nás

#zustannadvlivem